یخچال ال جی LG Refrigerator GR-B872

  • تعداد رای : 1
  • میزان بازدید :681
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : پنج سال گارانتی تاب سرویس
فروشنده :
موجودی کالا :

11,000,000

11,000,000 تومان

یخچال ال جی lg refrigerator gr-b872

11,000,000 تومان

یخچال ال جی LG Refrigerator GR-B872 یخچال ال جی LG Refrigerator GR-B872


رنگ سفید-سیلور
گنجایش : 30 فوت
موتور : اینورتر
ساخت : کره
ویژگی ها
ابعاد
گنجایش کل به فوت :30 فوت
امکانات نرم افزاری
زنگ هشدار :✔️
سایر مشخصات محصول
جنس بدنه :استیل ضد زنگ
نشانگر LED :✔️
نوع یخچال :بالا پایین
لامپ یخچال :✔️
آبسردکن و یخساز بیرونی :ابسردکن
یخچال :✔️

تــوضیحات کامــل
یخچال بالا پایین ال جیLG REFRIGERATOR GR-B872
یخچال بالا پایین ال جی مدل 872
طراحی:
در  طراحی این یخچال در گروه یخچال های بالا پایین قرار دارد.طراحی شیک و ساده ی این محصول برای کاربرانی است که به سادگی در عین کارامدی توجه زیادی دارند.طراحی این محصول به گونه ای بوده است که ظرفیت یخچال نسبت به فریزر بیشتر است و برای خانواده هایی مناسب است که کاربرد یخچال بیشتر برایشان مهم است تا فریزر .جنس این محصول از استیل ضد زنگ بوده که به استحکام محصول بسیار کمک میکند.

کشوها و قفسه ها بسیار مبتکرانه طراحی شده اند.شفاف بودن و قابلیت تغیر بودن این قفسه ها فضای ذخیره سازی بزرگی در اختیار شما قرار میدهد
کمپرسور:

ال جی کمپرسور این محصول خود را از نوع اینورتر طراحی کرده است.از جمله ویژگی های این کمپرسور میتوان به مصرف انرژی بسیار کم ان اشاره کرد.همچنین میزان سر و صدای این موتور در مقایسه با کمپرسور های دیگر بسیار کمتر است.به دلیل روشن بودن همواره ی موتور نوسانات دمایی در درون یخچال روی نمیدهد و همواره مواد غذایی در بهترین کیفیت خود باقی میمانند. طول عمر این موتور به دلیل داشتن قطعات متحرک کمتر تا حد زیادی افزایش یافته است.

 
گردش چند گانه ی هوا:

گردش چند گانه ی هوا  یکی از عوامل موثر در یکنواختی دما در کل یخچال است.منافذ متعددی که در یخچال تعبیه شده اند با به چرخش در اوردن هوا در گوشه گوشه ی یخچال هوایی یکنواخت را در کل یخچال برقرار میکند.این ویژگی بخصوص در هنگام باز کردن درب بسیار مهم است زیرا بعد از بستن درب باعث میشود که دمای یخچال در کوتاه ترین زمان به سطح استاندارد خود برسد و به مواد غذایی اسیبی نرسد.

 
  
سایر ویژگی ها:

قفسه های مخصوص نگهداری میوه ها و سبزیجات توانایی نگهداری و حفظ رطوبت بالایی دارد و به همین دلیل همواره این گونه از مواد غذایی در تازه ترین شکل باقی میمانند.

فیلترهای تعبیه شده در این یخچال از نوع چهار لایه بوده که توانایی بالایی در گرفتن باکتری ها،قارچ ها و ذرات گرد و غبار دارد و با از بین بردن این عوامل که باعث فاسد شدن و پایین اوردن کیفیت مواد غذایی میشود طول عمر مواد را بسیار بالا برده و همواره موادی تازه در اختیار شما قرار میدهد..
  پنج سال گارانتی تاب سرویس

ده سال خدمات پس از فروش

ارسال رایگان به سراسر کشور

نصب و راه اندازی از طرف شرکت.
ادامه
ابزاری با کد 230542 وجود ندارد